cloud1
cloud2

Birlikte Çözüm Üretiyoruz, Birlikte Geliştiriyoruz…

NESS Data Center veri merkezinden müşterilerine hizmet sağlayan PrestaDestek.com, E-ticaret sektöründe hizmet sunmak için 2009 yılında İstanbul Şişli’ de kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin memnuniyetine önem vermiş, güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir. 2009 yılı son çeyreğinde hizmet halkasını genişleterek sektör firmalarına internet danışmanlık hizmeti de vermeye başlamıştır. Bu alanda hizmet politikasını daima müşteri odaklı tutarak ihtiyaca en uygun çözümü sağlamayı hedeflemiş ve başarmıştır.

Diğer e-ticaret ve danışmanlık şirketlerinden farklı olarak zamana dayalı bilgi ve tecrübesini müşterileriyle paylaşarak, hizmet standartlarını zirvede tutmayı ilke edinmiş bir oluşumdur.

Web teknolojileri çözümlerinde MorangeCreative markası ile hizmet sağlayan iş ortağımız, yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerimizin markalarını bütüncül bir yaklaşımla ele alan ve 360 derece çözümleriyle hizmet sunan bir dijital performans ajansıdır. Sürdürülebilirlik ilkesini “zeki, çevik ve ahlaklı” olma vizyonundan alan Morange Creative, size özel olarak A’dan Z’ye kurguladığı yaratıcı kampanya projelerini dijital dünyanın trendleriyle birlikte, bütünleşik pazarlama iletişimi perspektifi dahilinde ele alarak markanıza değer katar ve itibarınızı yönetir.

Birlikte Büyüyoruz…