cloud1
cloud2

NESS Data Center, geleneksel veri merkezi yaklaşımlarından farklı olarak yeni nesil barındırma ve hizmet verme anlayışı ile müşterilerinin lisans ihtiyaçlarına hiçbir ön yatırım olmaksızın hizmet şeklinde kullanımına olanak sağlamaktadır.

Bulut Çözümü Sağlayıcı / Servis Sağlayıcı Lisanslama modelleri ile ihtiyaç duyulan ürün ve teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunabilmekteyiz. Destek verdiğimiz MICROSOFT, VMWARE ve VEEAM üreticileri ile yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde birlikte modelin uygulanması için tüm akreditasyonları karşılamaktayız.

Bu sayede müşterilerimiz bilişim teknolojilerindeki dönüşümün lisans bacağını da tam anlamıyla anahtar teslim şeklinde elde ederek büyük fayda sağlamaktadırlar.

Faydalar

En yeni, en güncel sürüm özelliklerini kullanarak iş süreçlerinde katma değer oluşturabilme imkanı sağlamaktadırlar.

Müşterilerimiz, lisansların güncel sürümü kullanabilme hakkına ve üretici desteği alabilme hakkına sahip olurlar.

Çok hızlı değişebilen piyasa şartlarında belli bir projeksiyon çerçevesinde tahminde bulunmadan sadece kullandıkları kadarını ödeme yapmaktadırlar.

Kullandıkları ürün özelliklerinin niteliğini veya kullanım adetlerini aylık olarak belirleyebilme esnekliğine sahip olurlar.

Hiçbir satın alma/ön yatırım, depozito, taahhüt olmaksızın kullan-öde şeklinde bir model ile kullandıkları kadar ödeme yaparlar.

Müşterilerimiz, hiçbir ek sürpriz maliyet ile karşılaşmazken, yaptıkları harcamalar hizmet maliyeti olarak beyan edilmektedir

Hizmet Modelleri