cloud1
cloud2

Müşterilerimizin iletişim ihtiyaçları için kendi veri merkezimiz üzerinden

sağladığımız kurumsal özelliklerdeki e-posta servisimiz Microsoft Exchange

teknolojisi ile  …

Neden NESS Kurumsal E-Posta Hizmeti ?

Servis verilerin sistemler ve veriler Türkiye’de yapılandırılmıştır.

Tasarımını kendi mühendis ve danışmanlarımız ile yaptığımız ve kurumsal alanda kabul gören Microsoft Exchange teknolojisi kullanarak oluşturduğumuz altyapımızda teknolojinin tüm özelliklerinden faydalanılabilir. Kurumsal E-Posta Hizmeti sistemleri ve verileri Türkiye’de TIER 3 standartlarında olan kendi veri merkezimizde güvenli ve sürekli erişebilir şekilde standartlara uygun olarak barındırılmaktadır.

Hizmet ile ilgili destek NESS Data Center tarafından sağlanmaktadır.

Üretici desteği olan uyumlu ve standartlara uygun altyapımızda hızlı şekilde ihtiyaçlarınız cevaplanır. 7/24 iletişim kurabileceğiniz Yardım Masamız (yardimmasasi@nessdc.com.tr) ile istek ve ihtiyaçlarınıza hızlı müdahale süreleri ile çözüm bulabilirsiniz. Kendi personellerimiz ile hizmet alacağınız süreçte memnuniyet esaslı olmak hedefimizdir.

Hiçbir yatırım gerektirmez, anahtar teslim kullanım.

Kurumsal e-Posta servisimiz herhangi bir Satınalma, peşinat, depozito, taahhüt gerektirmeden kullanıcı sayısına göre aylık ödeme planlamaları ile kullanıma sunulmuştur.

Paket ve Opsiyonlar

NESS Data Center olarak e-Posta paketimizi oluştururken ülkemizde ve dünyadaki kullanımları değerlendirerek makul ve kullanışlı bir kombinasyon olmasına dikkat ettik. Kullanım ortalamalarına baktığımıza yoğun kullanımı olan bir kullanıcının posta kutusu yaklaşık 1 ile 1,5 GB civarında olduğunu gözlemledik. Bununla birlikte kullanıcıları değerlendirdiğimizde diğer önemli ihtiyaçları kullandıkları ortak takvim ve adres listeleri.

Çalışan listeleri, departmanlar, gruplar, toplantı odaları… Kullanacağınız platform üzerinde etkileşimli olarak yönetip kullanabileceksiniz. Kullanım için sadece Microsoft Outlook ara yüzü ile erişime izin verdik, böylelikle güvenliği maksimuma ulaştırdık. Mobile ve Web erişimini unutmadık.