cloud1
cloud2

Teknolojiyi işinde kullanan ve bu sebep ile birçok donanıma sahip olan müşterilerimiz BT hizmetlerinin sürekliliğini ve kalitesini takip etmek istediklerinde birçok karmaşık sürecin içine girmek zorunda kalıyorlar. Bu ihtiyaca yönelik işletmelerin hiçbir yatırım yapmaksızın izleme ihtiyaçlarını yönetebilecekleri platformu Veri Merkezimizden hizmet olarak alabilirler.

Öncelikle veri merkezimizde bulunan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturduğumuz izleme hizmetlerini altyapısı kendisinde bulunan müşterilerimiz için de sunmaktayız.

izleme34
izleme35

İzlemede ilk önemli ihtiyaç sağlık durum bilgisidir. İkinci önemli ihtiyaç ise kaynakların kullanım değerleridir. Bunu daha karışık olan yazılım seviyesinde servis ve uygulamaların çalışma durumları takip eder. Buradan yola çıkarak NESS Data Center müşterilerine sunduğu izleme hizmetini opsiyonlu olarak tasarlamış ve çoklu platform desteği, güçlü bilgilendirme altyapısı ile zenginleştirerek ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümü oluşturmuştur.

Hizmet Modelleri