cloud1
cloud2

Yenilikçi Yaklaşımlarımızla Farklılık Yaratıyoruz…

NESS Data Center, tecrübesi, bilgi birikimi ve yaklaşımı ile günümüz ihtiyaç ve beklentilerine anlayarak müşterilerinin beklentilerine cevap verecek şekilde ürünlerini ve hizmetlerini oluşturmaktadır. Geleneksel veri merkezlerinden farklı olarak hizmetlerimizi günümüz dinamiklerine uygun şekilde oluşturuyoruz. Kendimizi, Veri Merkezi imtiyazlarına sahip bir Çözüm İş Ortağı olarak tanımlıyoruz.

TIER 3 standartlarını destekleyen mimarimiz ile bilişim sektöründe kurumsal çözümlerde kendini ispat eden üreticiler ile çalışmaktayız. Veri Merkezimizin tüm altyapısı yedekli (minimum n+1)  oluşturulan mimari ile temel veri merkezi hizmetlerinde %99,98 sürekliliği sağlamaktayız.

Veri Merkezimiz uygunluk standartları açısından gerekli yatırımlarını tamamlamış; kamera kaydı, manyetik kart okuyucu, yüz tanıma, parmak izi gibi katmanlı erişim seviyeleri ile yüksek fiziksel güvenlik sağlamaktadır, ISO/IEC standartlarımız bulunmaktadır.

Veri Merkezinin işletilmesinde yetişmiş, tecrübeli mühendis ve teknik personelleri ile tüm süreci uçtan uca birlikte çalıştığı üreticiler ile birlikte yürütmektedir. NESS Data Center güçlü Yardım Masası ile tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sağladığı katma değerli veri merkezi hizmetlerinde müşterilerine hiçbir şekilde ön yatırım, zorunlu yasal taahhüt (özel durumlar hariç), depozito vb. ücretler ödemeden aldığı hizmetin nitelik ve niceliğini esnek şekilde planlayabilir, kullanabilir.

Bilgi ve Tecrübemiz, veri merkezi hizmetlerini sağlarken aynı zamanda dizayn ve yaygınlaştırma yapabilmemizi de sağlamaktadır. Böylece müşterilerimiz aldığı veri merkezi hizmetini bir depo hizmetinden farklı olarak gerçek bir teknoloji çözümü hizmeti olarak alır.