cloud1
cloud2

Hakkımızda

NESS Data Center, 2014 yılı itibari ile servis vermeye başlayan yeni nesil barındırma ve veri merkezi servis operatörüdür.

Genç ve sektörde pek çok alanda görev almış tecrübeli profesyoneller tarafından veri merkezi hizmetleri için kurulan NESS Data Center ülkemizdeki pek çok alanda en büyük servis kapasitesi ile hizmetlerini vermektedir.

% 100 yerli sermaye ile hayata geçen NESS Data Center, tamamen kendi sahip olduğu alt yapı üzerinden hizmetlerini sunmaktadır.

denim-300x300

NESS Data Center üstün alt yapısı sayesinde, dünya standartlarında %100 yedekli altyapı servisi sunmaktadır.

Yeşil Veri Merkezi ile enerji tasarrufu yapılarak iklim değişikliğine neden olan karbon türevi gazların tüketiminin aza indirgenmesi NESS Data Center’in hedeflerinden birisidir

Sistem odası ve veri güvenliği masraflarınızı NESS Data Center’a hizmetlerinden faydalanarak azaltabilirsiniz. Mevcut altyapısı ile pazarda yüksek bant genişliği sunan NESS Data Center “TIER III” seviyesinde uluslararası standartlarda bir veri merkezidir. Alan kiralama hizmetinin, sunucu, kısmi kabin veya tam kabin bazında verildiği, çeşitli katma değerli servislerin sağlandığı sunucu barındırma, sunucu kiralama, bulut sunucu, e-posta, web alanı barındırma ve güvenliği gibi birçok konuda hizmet sunan Veri Merkezidir.