cloud1
cloud2

Geleneksel veri merkezlerinden farklı olarak hizmetlerimizi günümüz

dinamiklerine uygun şekilde oluşturuyoruz. Kendimizi, veri merkezi

imtiyazlarına sahip çözüm iş ortağı olarak anlatıyoruz.

SÜREKLİLİK

TIER 3 standartlarını destekleyen mimarimiz ile bilişim sektöründe kurumsal çözümlerde kendini ispat eden üreticiler ile çalışmaktayız. Veri Merkezimizin tüm altyapısı yedekli (minimum n+1)  oluşturulan mimari ile temel veri merkezi hizmetlerinde %99,98 sürekliliği sağlamaktayız.

UYGUNLUK

Veri Merkezimiz uygunluk standartları açısından gerekli yatırımlarını tamamlamış; kamera kaydı, manyetik kart okuyucu, yüz tanıma, parmak izi gibi katmanlı erişim seviyeleri ile yüksek fiziksel güvenlik sağlamaktadır, ISO/IEC standartlarımız bulunmaktadır.

TECRÜBE

Veri Merkezinin işletilmesinde yetişmiş, tecrübeli mühendis ve teknik personelleri ile tüm süreci uçtan uca birlikte çalıştığı üreticiler ile birlikte yürütmektedir. NESS Data Center güçlü Yardım Masası ile tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

ESNEKLİK

Sağladığı katma değerli veri merkezi hizmetlerinde müşterilerine hiçbir şekilde ön yatırım, zorunlu yasal taahhüt (özel durumlar hariç), depozito vb. ücretler ödemeden aldığı hizmetin nitelik ve niceliğini esnek şekilde planlayabilir, kullanabilir.

ÇÖZÜM

Bilgi ve Tecrübemiz, veri merkezi hizmetlerini sağlarken aynı zamanda dizayn ve yaygınlaştırma yapabilmemizi de sağlamaktadır. Böylece müşterilerimiz aldığı veri merkezi hizmetini bir depo hizmetinden farklı olarak gerçek bir teknoloji çözümü hizmeti olarak alır.

“Yenilikçi Yaklaşımlarımızla Farklılık Yaratıyoruz…”